EINHELL RT-RO 55

Sme autorizovanýxml servis výrobca. Táto frézka Vám výborne padne do ruky. Ideálne položená ergonomická aretačná páka zaisťuje pohodlné a jednoduché ovládanie prístroja. Hĺbku...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Napätie
230 V
Výkon

• , zakúpené v eŽeleziarstvo

• Používam ho dva mesiace - zatial maximálna spokojnosť.
    • Ja by som potreboval frézovať aj menší polomer ako fréza umožňuje. Zišiel by sa aj dlhší paralelný doraz.

V tejto katebórii je to kvalitný výrobok. Prijatelná cena a predpokladal som aj primeranú kvalitu v čom som sa nesklamal. Bez dobrého vybavenia frézami je to len ťažidlo na spisy. Potreboval som prekročiť o 1 mm odporúčaný max priemer frézy a Einhell RT-RO 55 to prežila bez problémov - toto je možné robiť len na vlastné riziko. Myslím si že výrobok je správne dimenzovaný a kvalitne prevedený. Plne vhodný pre hobby použitie a preto je potrebné ho s citom používať a on Vám urobí adekvátne služby.

• , zakúpené v RR náradie

• výkon,dobrá cena,výbava

za dobrú cenu dobrý výkon a výbava

• , zakúpené v ABCnáradie

• Na amatérske kutilsko určite stačí aj keď som predtým mala bosch.

Mám ju krátky čas, ostatné neskôr.

Typ frézky
Napätie
230 V
Výkon
1200 W

Sme autorizovanýxml servis výrobca.

Táto frézka Vám výborne padne do ruky. Ideálne položená ergonomická aretačná páka zaisťuje pohodlné a jednoduché ovládanie prístroja. Hĺbku rezu môže byť jednoducho nastavená 3 revolverovými zarážkami a tiež presne precíznym hĺbkovým dorazom.

Štít na hobliny chráni užívateľa. Sponka na kábel je zvlášť praktická po dokončení práce pri ukladaní prístroja.

Vlastnosti výrobku:

• Presné nastavenie hĺbky rezu s hĺbkovým dorazom
  • Štít na hobliny
  • Integrovaný adaptér pre odsávanie prachu
  • Elektronická regulácia otáčok
  • Aretácia vretena pre ľahkú výmenu fréz
  • Upínacie klieštiny (6 a 8 mm)
  • Paralelný doraz, kružidlo a kopírovacie puzdro
  • Mäkká rukoväť

• Rezná hĺbka: 55 mm
  • Upínacie klieštiny: 6 a 8 mm
  • Hmotnosť: 4 kg
  • EAN: 4006825 537215

Štít na hobliny Precízne nastavenie hĺbky rezu s revolverovým dorazom

Mäkká rukoväť Sponka na kábel

Príkon: 1 200 W, Rýchlosť: 11 000 - 30 000 ot / min, Rezná hĺbka : 55 mm, Upínacie klieštiny: 6 a 8 mm

Pre túto značku výrobku poskytujeme vlastný záručný a pozáručný servis.

• za túto cenu nieje o čom, mám ju niekolko rokov, absolutne žiadny problém, odrobila hodiny, išla už aj hodinu v kuse

za tie peniaze neváhaj !!!!

• , zakúpené v eŽeleziarstvo

• Používam ho dva mesiace - zatial maximálna spokojnosť.

• , zakúpené v RR náradie

• výkon,dobrá cena,výbava

za dobrú cenu dobrý výkon a výbava

• , zakúpené v ABCnáradie

• Na amatérske kutilsko určite stačí aj keď som predtým mala bosch.

Mám ju krátky čas, ostatné neskôr.

• , zakúpené v Prva.sk

• ok
    • nie

super masinka

• good
    • nic

dobry produkt

Mám ju rok a som spokojný...

• , zakúpené v Prva.sk

• - cena
    • - výkon

- v celku OK

• , zakúpené v repo.sk

Cenovo dostupny tovar a celkom slusne prevedenie stroja.