Ferm FBF-1200

• , zakúpené v Ručné-Náradie.sk

• dobré

dobré praktické pre domácich majstrov

• nepoužiteľný kus

celkove sú to možno dobré frézky, ale ja som dostal k narodeninám takú, do ktorej sa nedala poriadne upnúť stopková frézka a pri silnejšom doťahovaní upínača hneď preskočila aretácia upínača a bez frézky sa frézovať nedá... otvory na vedenie bočného pravítka boli z vnútra neopracované a tak sa pravítko nedalo pohodlne nastavovať...

Typ frézky
horná
Príkon
1200 W
Napätie
230 V

Výkonná horná fréza s elektronickou reguláciou otáčok pre domácich majstrov EBF - 1200 FERM Economy

Paralelny doraz

Ergonomická rukoväť

Aretácia vretena

Pripojenie na odsávanie prachu

• Príkon : 1200 W/ 230 V
  • Otáčky : 8 000 - 28 000 ot./min.
  • Upínacia klieština : pr. 6 a 8 mm
  • Max. rezný priemer : 30 mm
  • Max. hĺbka frézovania : 30 mm
  • Hmotnosť : 4,7 kg.

Rozsah dodávky :

Paralélny doraz

Odsávací adaptér

Kľúč

Klieština 8 mm (namontovaná)

Klieština 6 mm 6 ks sada fréz - zadarmo

2zákazníci neodporúčajú produkt

Funguje primerane cene

• , zakúpené v Ručné-Náradie.sk

• dobré

dobré praktické pre domácich majstrov

• Som domáci kutil a fŕezu využívam príležitostne. Predtým som mal frézu Ferm 1050 a spoľahlivo sĺužila 11 rokov. Teraz zhorel motor a tak som sa ( napriek odpoúčaniam) rozhodol pre rovnakého výrobcu. Bohužiaľ na zakúpenom novom výrobku nejde upnúť nástroj (i po maximálnom dotiahnutí nedrží a samovoľne vypadáva) - takže som s ňou nepracoval ani raz a reklamácia je nezvratná. Uvidíme, či to bola chyba jedného nástroja, alebo na túto značku zabudnem.

Výber - na základe predchádzajúcich skúseností s rovnakou značkou (ale asi sa výrobca "zopsul").
    Lacný výrobok - a asi v tom je problém - šmejd.
    Nepoužiteľný kus (bohužiaľ neskoro som zistil, že aj ďalší užívatelia sa stretli s rovnakou chybou- takže asi nie náhodne)

• nepoužiteľný kus

• , zakúpené v Priemyselný dom

Vhodna pre kutila.

• , zakúpené v Priemyselný dom

• nizka cena
    • vysoka hmotnost neprakticke nastavovanie

kupil som si tovar pre jeho nizku cenu