GÜDE GMH 2000

• šírka záberu
    • perfekná ochrana proti preťaženiu
  • , zakúpené v Shoppie.sk

• Kvalita

Súrne som potreboval hrúbkovačku a ďalšia vo výbere bola o viac ako 300 eur drahšia. Kto však môže, nech si radšej priplatí za niečo iné. Kvalita produktu je otrasná. Hneď na začiatku nezafungovala záťažová poistka a roztrhlo klinový remeň (ale mám podozrenie, že bol od výroby zle založený). Pri rozoberaní sa hneď zodrel vnútorný šesťhran na jednej skrutke, bolo umenie ju povoliť. Náhradný remeň bol našťastie priložený, ale nie je nijako označený. Originál náhradný diel stojí s dopravou 24 eur. Nameral som mu dĺžku 354 mm, je to druh 6 PJ. Na uber triesky 3 mm zabudnite, motor to nezvládne.Nože sa otupili po 3 dňoch, asi sú z rovnakého blata ako tie skrutky. Skrutka zaisťujúca nastavovaciu kľuku sa vybráciami sama uvoľňuje. Na piaty deň roztrhlo reťaz spájajúcu prevodovku s prítlačnými valcami, rozbilo to vnútorný plastový kryt. Ak neviete riešiť náhle poruchy, radšej sa tejto hrúbkovačke vyhnite. Zhobľoval som cca 100 m2 a tých porúch bolo viac, než som predpokladal. Ak toto má byť nemecká kvalita, tak je na tom nemecko dosť biedne.

Príkon
2000 W
32 kg

Praktická hrúbkovanie, koncipovaná pre operatívne používanie na staveniskách prenášanie z miesta na miesto v rámci jedného i viacerých pracovísk, určená k presnému rovinnému opracovanie latiek líšt dosiek trámov z masívneho dreva do maximálnej šírky 305 mm výšky 4 amprarr 160 mm.

Plynulé nastavenie úberu triesky 0,1 amprarr 3,0 m pomocou kľukového mechanizmu a milimetrové stupnice, automatický posuv obrobku vďaka pogumovaným podávacím valcom amprarr 6,4 m min-1, dva HSS rezné nože pre presné a hladké hrúbkovania, integrovaná bočná madlá aretácia oboch výklopných stolov v prepravnej polohe ako záruka jednoduchej manipulácie.

Výkonný elektromotor 2.000 W, stredná pracovný stôl z nerezovej ocele celková pracovná plocha vrátane oporných stolíkov 700 x 305 mm, prípojka odsávania Ø 55 mm, bezpečnostný spínač, jednoduchá výmena nožov vďaka pružinovému mechanizmu, základová časť s otvormi 4 pre montáž napevno .

Technické parametre

• Napájacie napätie: 230 V
  • Frekvencia ochranné krytie: 50 Hz IP 20
  • Trieda ochrany: II
  • Max. výkon: 2000 W P1 S6 60
  • Otáčky motora: 8000 ot. Min.
  • Pripojovací kábel: 1,8 m H05 VV-F
  • Priemer nožového hriadeľa: 47 mm
  • Pracovná plocha dx š: 695 x 155 mm
  • Rýchlosť nožového hriadeľa: 22,8 m min.
  • Počet nožov: 2
  • Hmotnosť cca: 32 kg

1zákazník odporúča produkt
3zákazníci neodporúčajú produkt

• nekupujte, motor sa prehreje aj po ohobľovaní 5 palubiek
    • Presnosť hobľovania a kvalita spracovania stroja nanič
    • Neodporúčam ho nikomu.

• Jedine cena
    • Vyrobené z blata. Na začiatku obrobku uberie viac ako na zvyšku. Chcel som nastaviť nôž. Jedna zo skrutiek držiacich nôž má strhnutý závit. Nemožné odkrútiť. Vyhodené peniaze von oknom

Hotová katastrofa

• šírka záberu