MAKITA PJ7000

na drevo
Voľnobežné otáčky
11000 ot/min

• , zakúpené v NIKOSK

• Makita rovná sa kvalita. Je to dost presná frézka a je lahká.Dost presné spoje na moj vkus . Ani som necakal.

Mám ju len krátko ale myslím si , ze vydrzí. Je pevná a lahká. Rýchlo sa dá nastavit výska Proste super stroj . Odporúcam vsetkým stolárom.

Typ frézky
Určenie
na drevo
Voľnobežné otáčky
11000 ot/min

Drážkovacia frézka pre štandardné drevené ploché lamely. Veľmi presné a ľahké nastavenie dorazu. Aretácia uhlového dorazu iba raz upínacou pákou. Plynulo nastaviteľný uhol 0 - 90 °. Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť.

• Príkon: 701 W
  • Voľnobežné otáčky: 11000 min-1