Recenzie MAKITA RP2300FCXJ

Všetky recenzie MAKITA RP2300FCXJ

Overený zákazník Naradieshop, s.r.o.

Juraj

Pridané: 4. decembra 2018

Zakúpený v Naradieshop, s.r.o.

• jemne nastavenie po desatinach mm vrchneho a bocneho dorazu (velky nastavitelny paralelny doraz umoznuje presnejsie opracovanie na koncoch obrobku)
  • led osvetlenie pracovnej plochy
  • skoro 3x vyssi vykon oproti modelu RP0900 (ktory som pouzival doteraz) ale odber elektriny 11A.
  • plynule zatlacanie tela frezky dole bez zasekavania (aj v pripade ked sa zatlaca nerovnomerne pozdlz noh)
  • relativne mensia hlucnost motora (ked to porovnavam s modelom RP0900)
  • freza vyrobena a poskladana v Japonsku (ostatne nastroje co mam od Makity su vyrobene v Cine a to je na kvalite aj vidiet)
  • moznost pouzit frezku aj ako spodnu stolovu (prisposobene nastavenie vysky dorazu a spinac elektriny)
  • vysoka hmotnost (6kg)
  • odsavaci adapter nekompatibilny s hadicou Makita vysavacu. Potrebne dokupit redukciu (je ale otazne ci sa bude dat tento diel zakupit na Slovensku, lebo pre model RP0900 som ho nevedel zohnat)
  • vysoka cena

Pri kupe som sa rozhodoval medzi dvomi modelmi (Makita RP2300 a CNT E7). Nakoniec som isiel do Makity, kedze tato frezka ma oproti CNT modelu aj led osvetlenie pracovnej plochy a lepsi paralelny doraz. Celkovo ma frezka vsetky potrebne parametre a funkcie na velmi presnu a rychlu pracu, pricom kalibrovanie dorazov je rychle. Frezka ma vynikajuci vykon, bez problemov som s nou napr. cinkoval (25mm) obrobok z tvrdeho dreva.

Overený zákazník Naradieshop, s.r.o.

Dalipo

Pridané: 22. augusta 2018

Zakúpený v Naradieshop, s.r.o.

• Zatiaľ som nemal veľa času dôkladne sa zoznámiť s možnosťami a funkciami hornej frezky. Ale na základe vyskúšania ju určite odporúčam ako do domácej dielne tak aj na väčšie zaťaženie vo výrobe. Podrobnejšie hodnotenie niekedy nabudúce.

Zatiaľ neviem o ničom.

• Made in Japan
  • 2300 W
  • presnosť, tuhosť, dizajn
  • nič ma nenapada

Je to poriadny kus naradia , žiadna bzučiaca hračka.

Overený zákazník AkcioveNaradie.sk

Dominik